Podłoga, dobry sklep ?

Podłoga, dobry sklep ?

Spodobały mi się bardzo mozaiki na ścianach. Jak myślicie, czy trudno kładzie się je samemu?

Polecacie jakiś sklep internetowy?

dagaaa5

Posty: 13

 
Moja podłoga w kuchni wymaga renowacji już w zasadzie w kilku miejscach, są to płytki ceramiczne. Zastanawiałem się nad zmianą całej i doszedłem do wniosku, że najlepszy będzie chyba gres, ale do końca nie ufam mu, bo chyba jest w zasadzie śliską płytką, a w kuchni musi być przecież równie bezpiecznie co w łazience.

23-Obert

Posty: 8

 
Już od dawna podoba mi się wykańczanie wnętrz przy użyciu mozaiki. Dlatego też i w swoim salonie postawiłam na taki motyw, wyszło przecudownie. Projektem zajęli się fachowcy.

enriquess

Posty: 9

 
Przypadkiem wpadłam na ten sklep. Niezmiernie spodobały mi się podłogi. Fajny system montażu. Pewnie idzie sprawnie, bez większego brudu. Ceny całkiem do rzeczy, być może skuszę się na zmianę w salonie. Mają duży i oryginalny wybór.

Kruczek23

Posty: 18

 
Uparłam się na mozaikę w salonie. Mam już ekstra projekt. Nie mogę doczekać się fachowców, mam ich umówionych dopiero w przyszłym tygodniu.

Kobitka22

Posty: 22

 
Tu masz spory wybór gresu http://www.lu-go.pl.

Ceny są dość przystępne, dlatego polecam. Sam zrobiłem u nich niemały zakup, jakość produktów jest bardzo wysoka. Gresem zrobiłem w domu podłogi w przedpokoju, kuchni i łazience. Wyszło fajnie a z tym surowcem będzie z pewnością trwale i na długo.

Kasiaaaa1

Posty: 23

 
Takie wrażenie, które robi mozaika na ścianach, jeszcze dobrze zaprojektowana nie jest w stanie nic przebić. Myślałem o tym, zastawiam się czy byłbym w stanie położyć ja sam, żeby zaoszczędzić na glazurniku.

Azazel412

Posty: 13

 
Jeśli chodzi o podłogę w kuchni to fakt, że robi się ją taką, jak eksploatujesz to pomieszczenie. Jeśli nie nie jest tak, że nagminnie w niej pichcisz i siedzisz to wcale nie muszą to być tradycyjne płytki ceramiczne, które i tak chłoną wodę.

iwanowskis

Posty: 19

 
Jeśli chodzi o podłogę w kuchni to fakt, że robi się ją taką, jak eksploatujesz to pomieszczenie. Jeśli nie nie jest tak, że nagminnie w niej pichcisz i siedzisz to wcale nie muszą to być tradycyjne płytki ceramiczne, jakie i tak chłoną wodę.

chchiyan

Posty: 11

 
Zastanawiałem się nad kupnem płytek w postaci mozaiki do łazienki. Nie chciałbym całej w tym stylu, tylko ta ściana z lustrem. Może jakość fajnie bym je obudował. Poszukiwałem projektów w sieci, lecz nic nie udało mi się odszukać ciekawego. Może wy macie jakieś pomysły. Jak coś, czekam, albo trzeba będzie się udać do specjalistów.

TomekK

Posty: 13