kserokopiarki, szukam

kserokopiarki, szukam

Witam serdecznie. Zastanawiam się nad tym czy dzierżawa kserokopiarek to opłacalne rozwiązanie? Prosiłbym, aby wypowiedział się ktoś, kto korzysta lub korzystał z takiej usługi.

jajaek34

Posty: 8

 
Miałem mocno ograniczony budżet, a w związku z tym zainteresowała mnie dzierżawa kserokopiarek. Zdziwiłem się, gdy poznałem jej warunki - były bardzo korzystne dla mnie.

namok

Posty: 9

 
Co najmniej kilka dni poświęciłem na wybór odpowiedniej kserokopiarki. Dopiero później skontaktowałem się ze sklepem, który moim zdaniem ma zdecydowanie najszerszy asortyment, jeśli chodzi o urządzenia biurowe. Pozdrawiam :)

Tenesy90

Posty: 18

 
Nie mogłem zainwestować gigantycznych kwot w sprzęt, a w związku z tym zainteresowała mnie dzierżawa kserokopiarek. To rozwiązanie, jakie posiada niezmiernie sporo zalet, albowiem nie muszę martwić się kosztami serwisowymi, a koszty dzierżawy odliczam od podatku :)))

labuh

Posty: 9

 
Przed zakupem zainteresujcie się tym, jaki wydatek stanowią koszty eksploatacji kserokopiarki. Ma to ważne znaczenie przede wszystkim wtedy, gdy sprzęt będzie częstokroć wykorzystywany.

pmrm1

Posty: 18

 
Nie miałem pieniędzy na urządzenia biurowe, więc zainteresowała mnie dzierżawa kserokopiarek. Nie rozczarowałem się, ponieważ oferta pewnego przedsiębiorstwa z tej branży przypadła mi do gustu. Mogę dać Wam namiary na priv :)

Hmier56

Posty: 15

 
Wychodzę z założenia, że ciekawą alternatywę stanowi dzierżawa kserokopiarek. Zwróćcie uwagę na fakt, iż nie musicie od razu wydawać sporych kwot na wysokiej jakości urządzenia biurowe. Dodatkowo nie martwicie się o ich serwisowanie.

666marian

Posty: 22

 
Wziąłem pod uwagę szereg kryteriów, gdy szukałem perfekcyjnej kserokopiarki warszawa. Ostatecznie decyzja okazała się jak najbardziej trafiona.

propek1

Posty: 11

 
Moim zdaniem to najlepsza firma: http://biltpolska.pl, która posiada w ofercie wysokiej jakości kserokopiarki. Sprawdźcie ich ofertę, a na pewno nie pożałujecie :-)

srekal34

Posty: 16

 
Kilka tygodni temu kupiłem trzy kserokopiarki warszawa. Nie miałem świadomości, że przy tak niewielkiej ilości mam szansę wynegocjować satysfakcjonująco wysoki rabat. Uświadomił mnie znajomy :-)

Sarenka

Posty: 18