paznokciew Krakowie Centrum, oferta

paznokciew Krakowie Centrum, oferta

Po raz któryś już robię paznokcie hybrydowe i nie jestem zadowolona, przede wszystkim z trwałości. Możecie poradzić coś, albo najlepiej dobry salon w Krakowie, do którego chodzicie?

Gargamel5

Posty: 3

 
Niemożliwe :D A na poważnie, to rzeczywiście niekiedy mam ochotę zmienić salon, bo nie widzę kreatywności. Niby zawsze moja stylistka robi mi coś nowego, ale przestały mnie zadowalać takie paznokcie hybrydowe. Może to czas, aby poszukać nowego salonu w Krakowie? Sama nie wiem. Polecajcie, może coś sprawdzę.

Bączeak

Posty: 14

 
Super miejsce, jeśli chodzi o robienie paznokci hybrydowych https://salonmagja.pl/. Polecam ten salon w Krakowie, bowiem chodzę tam od roku systematycznie i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, żebym była niezadowolona. Polecam.

Buła

Posty: 4

 
Ja robiłam i nie wyszło źle, ale jeśli chodzi o jakieś naprawdę ciekawe stylizacje, to nie ma mowy :) Od czasu do czasu korzystam z manicure w Krakowie i chwalę sobie kilka salonów, ponieważ nie ma w nich kolejek, nie jest drogo, a jeśli chodzi o pomysły, to stylistki mają ich pełno w swoich głowach, ale oczywiście liczą się z moim zdaniem :)

Nwcrw09

Posty: 20

 
Szczególnie, jak przestaje cię zadowalać efekt końcowy. Miałam podobnie. Zmieniłam manikiurzystkę i teraz jest okej. Ostanie paznokcie hybrydowe, w jej wykonaniu, które wykonałam sobie w Krakowie, olśniły nawet mojego chłopaka, a on nie jest skory do zauważania takich detali.

dzannne

Posty: 7

 
Jeżeli chodzi o manicure hybrydowy, to raz robiłam w Krakowie, ale jakoś nie byłam mega zadowolona. Spróbuję, jeżeli ktoś mnie tutaj namówi, bo efekt jest faktycznie wow :D

21gregorek

Posty: 5