Zna ktoś tani i dobry sklep z oprawami LED ?

Zna ktoś tani i dobry sklep z oprawami LED ?

Czy w waszej opinii kupowanie opraw LED ma jakikolwiek sens i faktycznie polecacie zainwestować w tego typu oprawy?

QwerTery

Posty: 12

 
Zdecydowanie odradzam Ci decydowanie się na żarówki energooszczędne bowiem oświetlenie LED pozwala na ogromnie większą oszczędność a jest w identycznej cenie.

m3sh

Posty: 18

 
Moim zdaniem z tego względu, że koszty energii są coraz wyższe oświetlenie LED jest wręcz koniecznością. Jeżeli posiadasz własne biuro i przebywasz w nim dużo czasu to oszczędności na oświetleniu będziesz w stanie odczuć już po bardzo krótkim czasie przez co zainwestowane pieniądze zwrócą Ci się bardzo szybko.

igorek

Posty: 13

 
Moim zdaniem najlepsze awaryjne oprawy LED odnajdziesz w tym sklepie: http://swiatled.pl/pl/c/Awaryjne-LED/76. Sam tam kupuję i jestem niezmiernie usatysfakcjonowany.

Dyduś45

Posty: 18

 
Sam korzystam z opraw LED zakupionych we Wrocławiu i moim zdaniem jeżeli chodzi o światło z żarówek LED to nie różni się ono niczym od tego ze standardowych żarówek także ich zakup jest jak najbardziej opłacalny.

Dr Nemo

Posty: 6

 
Sam prowadzę firmę i bardzo dobrze wiem jak istotne jest redukowanie kosztów. Wobec tego też polecam Ci nabycie opraw LED typu downlight aby zmienić całe oświetlenie na LED. Możesz być pewien, iż oświetlenie tego typu umożliwi Ci zaoszczędzenie rzeczywiście sporych kwot pieniędzy.

Marko

Posty: 22

 
Niezmiernie mocno zachęcam Cię do zmiany oświetlenia na LED gdyż moim zdaniem nie jest to wydawanie pieniędzy a inwestowanie. Oświetlenie LED niesłychanie szybko zacznie przynosić Ci gigantyczne korzyści.

Hihi_WWW

Posty: 19

 
Zdecydowanie odradzam Ci decydowanie się na żarówki energooszczędne ponieważ oświetlenie LED pozwala na znacznie większą oszczędność a jest w podobnej cenie.

propek12

Posty: 8