mieszkania rynek pierwotny Kraków, gdzie szukać ?

mieszkania rynek pierwotny Kraków, gdzie szukać ?

Chciałbym zamieszkać z rodziną na osiedlu domów jednorodzinnych w Krakowie, ale nie wiem gdzie są jakieś ciekawe oferty? Zajmuje się tym jakiś deweloper?

Elektros

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o rynek pierwotny w Krakowie to na https://villare.pl/mieszkania?search=&keywords=&address=Kraków&distance=&price_to= jest propozycja, którą należałoby sobie przejrzeć.

Mant56

Posty: 18

 
W Krakowie jest mnóstwo inwestycji. Jeżeli chodzi o wybór nowych mieszkań w Krakowie to jest ich dużo. Oczywiście te lepsze lokalizacje rozchodzą się od razu.

Marioleczka

Posty: 12

 
Zdecydowanie polecam mieszkania z rynku pierwotnego w Krakowie, bo wiesz, co kupujesz. Nowe mieszkanie to inwestycja na długie lata, zatem nie pożądane byłoby tutaj oszczędzać. Skoro i tak większość z nas zaciąga kredyt hipoteczny to niech, chociaż będzie to przeznaczone na coś, co jest tych pieniędzy warte. Zastanówcie się nad tym.

Mord

Posty: 6

 
Nie niezwykle znam się na mieszkaniach i domach, dlatego nie pomogę. Wiem tylko, że jak moja dalsza rodzina kupowała mieszkanie w Krakowie to szukali dewelopera. Nie bawili się w rynek wtórny. Inwestowali w swoją przyszłość, dlatego doszli do wniosku, że lepiej wydać wiecej, natomiast przynajmniej mieć coś pewnego.

Elumino56

Posty: 20

 
Propozycji w Krakowie jest niezmiernie dużo. Można zakupić nowe jak i używane. Dotyczy to domów i mieszkań. Pożądane byłoby się zorientować w rynku i wówczas prostej podjąć decyzje.

alidomus

Posty: 2

 
Zdecydowanie polecam mieszkania z rynku pierwotnego w Krakowie, bo wiesz, co kupujesz. Nowe mieszkanie to inwestycja na długie lata, dlatego nie warto tutaj oszczędzać. Skoro i tak większość z nas zaciąga kredyt hipoteczny to niech, chociaż będzie to przeznaczone na coś, co jest tych pieniędzy warte. Zastanówcie się nad tym.

radek

Posty: 6

 
Trudno określić ile kosztuje mieszkanie w Krakowie, bo na cenę wpływ ma wiele czynników. Im jest większe tym mniej płacimy w przeliczeniu za metr kwadratowy. Tak samo jest z domami. Trzeba określić się z kosztami i wtedy można będzie zaleźć coś odpowiedniego.

Fanatyk

Posty: 4

 
Znajomy kupował nowy dom w Krakowie i dużo nie dał. To znaczy jak na standard to mało, natomiast wiadomo, że ceny w Krakowie są wysokie. Dobrze, że z pracą nie ma kłopotów i jakoś się to wszystko razem składa i układa.

marionnn

Posty: 3

 
Z mieszkaniami jest tak, iż wszystko zależne, kto gdzie chce zamieszać. Jeżeli kawałek od centrum to wybór jest znaczny, natomiast jeżeli ktoś chce blisko starego miasta to pozostaje mu rynek wtórny.

zuzia_00

Posty: 9