kursy programowania w Poznaniu ?

kursy programowania w Poznaniu ?

Szukam zajęć, a dokładnie nauki programowania dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Może polecacie jakieś konkretne kursy. Chodzi mi wyłącznie o coś skutecznego, że będę wiedział, za co płacę.

Marys56

Posty: 6

 
Ja też wysłałam córkę na kursy programowania. Najpierw to była wyłącznie impreza. Jestem jednakże teraz niesłychanie zadowolona, bowiem te kursy mają wyśmienity wpływ na naukę z innych przedmiotów w szkole. Faktycznie wspierają logiczne myślenie. Jest lepiej z matematyką, która do tej pory była piętą achillesową córki.

eryczek

Posty: 9

 
Jak nie spróbujecie, to nie będziecie wiedzieli :) U mnie szkoła programowania synom bardzo się spodobała, a teraz najmłodsza córka prosi, żeby ją zapisać. Wszystko zależy też od konkretnych kursów, jak są prowadzone, jaka jest kadra. Ale na pewno warto spróbować.

Ptaszyna

Posty: 17

 
Mamy podobny dylemat co do zajęć pozalekcyjnych. Chciałabym zapisać dwoje dzieci na jeden kurs. Jak myślicie, czy takie programowanie będzie w stanie zainteresować dziewczynkę w wieku 8 lat?

Czasowy

Posty: 7

 
Na bank tego typu warsztaty z programowania są ciekawe. Sam w szkole interesowałem się tymi lekcjami, ale było ich oczywiście na otarcie łez. Teraz mam syna w wieku 6 lat i zastanawiam się nad kursami. Prywatnie oczywiście, ale nie wiem, czy dla takich maluchów znajdzie się coś odpowiedniego. Może coś polecacie dla takich młodszych dzieci?

Miluśkooo2

Posty: 10

 
Proponuję te zajęcia pozalekcyjne https://www.giganciprogramowania.edu.pl. Mój syn jest zachwycony programowaniem. Zespół prowadzi lekcje w skuteczny sposób. Dzieci mnóstwo wynoszą.

Krakus

Posty: 14

 
Na bank tego typu zakłady z programowania są ciekawe. Sam w szkole interesowałem się tymi lekcjami, niemniej jednak było ich oczywiście na otarcie łez. Teraz mam syna w wieku 6 lat i zastanawiam się nad kursami. Prywatnie oczywiście, niemniej jednak nie wiem, czy dla takich maluchów znajdzie się coś poprawnego. Może coś polecacie dla takich młodszych dzieci?

RufleX

Posty: 25

 
A ile lat ma syn? Mój ma 7 i jest zachwycony. Bardzo dużo wynosi z takich zajęć pozalekcyjnych. Programowanie jak widać, jest jego konikiem :D Martwię się jednak, że to znowu zajęcia nie ze sportu :(

humter

Posty: 10

 
Jak nie spróbujecie, to nie będziecie wiedzieli :) U mnie szkoła programowania synom niezwykle się spodobała, a teraz najmłodsza córka prosi, żeby ją zapisać. Wszystko zależy też od konkretnych kursów, jak są prowadzone, jaka jest kadra. Lecz na pewno należałoby spróbować.

Yuri20

Posty: 2