Krzesło technorattan w Krakowie, jaki sklep ?

Krzesło technorattan w Krakowie, jaki sklep ?

Jak znacie jakiś sklep z meblami ogrodowymi z krakowa, to chętnie skorzystam z waszej opinii. Pozdrawiam.

Boss

Posty: 9

 
Zobaczcie też jakie super leżaki ogrodowe mają w tym sklepie w krakowie. Aż chce się, żeby przyszło już słońce i letni sezon. Lubie takie wysokiej jakości meble, nie kupuje byle gdzie i byle czego.

humter

Posty: 10

 
Ja też jestem happy, że udało mi się u nich kupić piękny stół z technorattanu, to świetny materiał do ogrodu, nie niszczeje. Bardzo polecam ten sklep z krakowa wszystkim, którzy cenią sobie jakość wykonania i solidne oferty.

transerwis

Posty: 10

 
Zobaczcie sobie ich ofertę http://modnymebel.istore.pl/pl/krzeslo-fotel-ogrodowy_krzeslo-technorattan. Mają ogromny wybór mebli ogrodowych, w krakowie to jeden z najlepszych sklepów jeżeli chodzi o wysoką jakość mebli. Można kupować z zamkniętymi oczami, nie martwiąc się, że na przyszły sezon czekać cię będą znowu kolejne zakupy mebli do ogrodu:)

TomekK

Posty: 17

 
W naszym ogrodzie najbardziej jesteśmy zadowoleni z zakupu huśtawki ogrodowej z technorattanu, kupowaliśmy też w krakowie. Jest okupywana przez dzieci, wieczorami to ja spędzam na niej miłe chwile z książką.

demonn

Posty: 9

 
Jak dla mnie bomba. Najbardziej spodobała mi się oferta koszy z technorattanu, cacko jak nie wiem co i będę go kupować. Nie widziałam nigdzie takich mebelków, jak tu w tym sklepie z krakowa. Mają nosa do tego, co podoba się klientom:)

bartek1922

Posty: 14

 
Niesłychanie spodobała mi się huśtawka ogrodowa z technorattanu. Chyba będę musiała ją kupić, bo dzieciom też podoba się taka forma leżakowania i bujania się:) Jak na kraków to niezła oferta cenowa, widziałam też, iż mają często jakieś obniżki cen, więc może uda się jeszcze taniej kupić. Pozdrawiam.

magnifann56

Posty: 24

 
Kupiłam krzesła z technorattanu w krakowie, jestem z nich zadowolona. Są nie tylko wygodne, lecz i lekkie, nie trzeba ich konserwować, nic się z nimi nie dzieje, dlatego taki zakup do ogrodu polecam wszystkim.

zorro99

Posty: 14

 
Kupiłam u nich stół z technorattanu. Sklep mieści się w krakowie, można obejrzeć nie tylko na stronie ich meble, więc nie kupuje się kota w worku, poza tym najwyższa jakość jeśli chodzi o wykonanie.

Cronxxx

Posty: 21