kredyt hipoteczny lublin, poszukuję

kredyt hipoteczny lublin, poszukuję

Nie wiem czy budować powoli samemu dom czy brać kredy hipoteczny? Żona namawia mnie na kredyt, ale jakoś nie do końca jestem przekonany.

Joe

Posty: 1

 
Chętnie wziąłbym kredyt, bo ma zdolność kredytową, ale gorzej z wpłatą. W moim mieście mieszkania są bardzo drogie i nie mam nawet dziesięciu procent wartości, a niektóre banki chcą dwadzieścia procent. Musze poczekać i dalej zbierać, bo inaczej nie kupię sobie mieszkania.

Czarek

Posty: 13

 
Bałbym się w Polsce zaciągnąć kredyt hipoteczny. Znajomi mieli we frankach szwajcarskich i w pewnym momencie mieli znowu do spłaty tyle ile wzięli. Na kredyt to musi być człowieka stać. Wówczas można się nim interesować.

TomekK

Posty: 8

 
W ostatnich latach trudniej otrzymać kredyt, wobec tego trzeba się liczyć na wpłaty z swojej kieszeni. Im droższa nieruchomość tym więcej trzeba przygotować. Warto, a nawet trzeba korzystać z pomocy doradców kredytowych, albowiem wtedy mamy wgląd w cały rynek kredytowy. Łatwiej jest coś dla siebie wybrać, co jest niesłychanie korzystne.

eXlot

Posty: 19

 
Na szczęście mam swoje mieszkanie także ten kłopot mnie nie dotyczy. Wiem tylko ze kredyt to mnóstwo wyrzeczeń, bo znajomi mają. Z drugiej strony jak ma się mieszkać z teściami albo rodzicami to już lepiej wybrać sobie kredyt hipoteczny i wyprowadzić się jak najszybciej.

mnchuu7

Posty: 6

 
Kilka dni temu byłem u doradcy kredytowego w Lublinie. Ofertę należałem na stronie http://kredytuoli.pl i byłe miło zaskoczony. Otrzymałem fachową pomoc, wszystko miałem dokładnie wytłumaczone. Takie rozwiązanie to ja rozumiem.

Abaddon616

Posty: 9

 
Chętnie wziąłbym kredyt, albowiem ma zdolność kredytową, natomiast gorzej z wpłatą. W moim mieście mieszkania są bardzo drogie i nie mam nawet dziesięciu procent wartości, a poniektóre banki chcą dwadzieścia procent. Musze poczekać i dalej zbierać, albowiem w przeciwnym wypadku nie kupię sobie mieszkania.

LOOKAS1989

Posty: 19

 
Według mnie, jeżeli korzystać z pomocy doradcy kredytowe z Lublina to tylko z osoby niezależnie. Do banku szkoda iść, albowiem to przecież ich człowiek i przedstawi ich ofertę, jaką najlepszą.

mniszko

Posty: 3