Prezent z okazji rocznicy

Prezent z okazji rocznicy

Potrzebuje pomocy, mam kilka starych nagrań z istotnych dla nas uroczystości ale niestety są one nagrane na VHS. Czy da się to jakoś przegrać na dvd lub na komputer aby można było nagrać więcej kopii i podarować rodzinie. Nie każdy ma już odtwarzacz kaset VHS wobec tego też to jest dla mnie tak znaczące.

Uleczek4

Posty: 22

 
Witajcie, widzę, że od dawna nikt nie odezwał się w temacie natomiast wiem, ze problem jest dość popularny. Na paru forach nie uzyskałem żadnej odpowiedzi to może tutaj ktoś doradzi dobre rozwiązanie. Kasety nie są w wyśmienitym stanie natomiast zależy mi na ich utrzymaniu. Nie chciałbym stracić tak cennych pamiątek. Dodatkowo nie mam tego jak odtworzyć natomiast zależy mi niesłychanie na tych kasetach.

m3sh

Posty: 18

 
Witajcie, nie ma obaw znam porządne rozwiązanie waszych kłopotów. Przegrywanie z kaset vhs na dvd t jeszcze niezbyt popularny model usług jednakże kilka firm zajmuje się takim czymś. Do rzeczy: www.vhs24.pl. To chyba najlepsza firma, paru znajomych korzystało i każdy z nich był zaspokojony. Na dzień babci, dziadka, rocznicę wesela itp. Można przygotować wyborny prezent.

tadziu47

Posty: 19

 
Kiedyś troszkę szukałem na temat w Internecie lecz ciężko było cokolwiek innego odnaleźć lecz może teraz to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość troszkę nie do końca doskonała lecz zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś znalazł coś to proszę podaj dane.

koooscislaw

Posty: 25

 
Osobiście mogę polecić ci serwis http://www.vhs24.pl. Z tego co pamiętam za nagranie vhs do dvd biorą oni 15 złoty. Nie jestem pewien niemniej jednak więcej konkretnych informacji znajdziesz na stronie.

mobista

Posty: 24

 
Taka kopia nagrania vhs może być znakomitym pomysłem na prezent na przykład dla dziadka czy rodziców. Ja około rok temu przegrałem kasetę vhs ze wesela rodziców i podarowałem im w prezencie. Technicy podkręcili obraz oraz dźwięk zarówno fakt jest niesamowity.

Jjoannna

Posty: 24

 
Jeżeli szukasz dobrej oferty to mogę zapytać wujka bo z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Doskonalsze kolory, jakość oraz ostrość dało wyborny efekt. Należałoby wydać kilkanaście złoty bo potem możemy sobie nawet wykonać kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

Trener

Posty: 28

 
Od niedawna rozmyślam nad takim rozwiązaniem jednak nie odnalazłem nic konkretnego. Czy ktoś z użytkowników ma odpowiedź na nurtujące mnie pytanie? Potrzebuje pilnej pomocy, gdyż chce zarchiwizować kilka rodzinnych pamiątek. Do tej pory odnalazłem kilka takich osób ale wymagają oni kilkuset pln od jednego nagrania vhs więc jest to trochę zbyt wiele jak dla mnie.

Kruk

Posty: 18