piec do sauny, poszukuję sklepu!

piec do sauny, poszukuję sklepu!

Konieczne mi akcesoria do sauny i szukam sklepu, który byłby w stanie mi to wszystko zaproponować? Piece, kamienie i tym podobne. Znacie namiary na jakiś wykwalifikowany sklep?

Warszawiak

Posty: 1

 
Zamawiałem saunę na wymiar i firma wszystko mi przygotowała. Według mnie to był dobry zakup. Miałem olbrzymie żądania, ale dali sobie z nimi radę. Widać, że w takiej firmie pracują osoby o dużym doświadczeniu, dlatego spełniają wszystkie zachcianki klienta. Nie ulega wątpliwości zachcianki kosztują, ale dla mnie nie ma to większego znaczenia.

Marioleczka

Posty: 9

 
Kupowałem piec do sauny w sklepie https://well-spa.pl i jestem zaspokojony. Mają inne modele pieców. Te drobne mają po 3 kilowaty, ale te niezmiernie olbrzymie to nawet 30 kilowatów. To znaczy, że każdy coś dla siebie znajdzie.

Miki789

Posty: 4

 
Zamawiałem saunę na wymiar i firma wszystko mi przygotowała. Według mnie to był dobry zakup. Miałem spore wymagania, ale dali sobie z nimi radę. Widać, że w takiej firmie pracują osoby o dużym doświadczeniu, dlatego spełniają wszystkie zachcianki klienta. Oczywiście zachcianki kosztują, ale dla mnie nie ma to większego znaczenia.

Alfonsik5

Posty: 5

 
Nie mam miejsca na saunę także korzystam tylko z publicznych. Chciałbym mieć jak w Skandynawii gdzie każdy w domu ma saunę, natomiast na razie to tylko marzenia.

AloBalo

Posty: 7

 
Wybór wanien spa jest bardzo duży, dlatego można bez problemów znaleźć coś dla siebie. Ceny są zależne od firmy, wyposażenia i od wielkości. Wszystko trzeba sprawdzić.

miś_biały

Posty: 9

 
Z tego, co wiem to można nabyć gotową saunę. Czy można zamówić saunę na wymiar to nie wiem? Nigdy się tym tematem nie interesowałem. Znajomy zamawiał saunę, niemniej jednak gotową. Prędko mu ją przywieźli i wszystko zamontowali. Droga była, niemniej jednak daje wiele radości, dlatego należałoby było te pieniądze na to urządzenie wydać.

Oct714

Posty: 17

 
Mam saunę na wymiar, którą wykonała profesjonalna firma. Podoba mi się, bo spełnia wszystkie moje oczekiwania. Właśnie na czymś takim mi bardzo zależało.

21gregorek

Posty: 18

 
Bez kłopotów można zamówić sauny w sklepie internetowym. Oferta jest niezwykle dobrze przygotowana. Każdy bez kłopotów znajdzie i gotowe sauny i akcesoria do jej zrobienia samodzielnie. Należałoby sobie to zbadać.

Radziu

Posty: 6

 
Mam duży piec do sauny o mocy dziesięciu kilowatów i działa naprawdę super. Sauna pomieści sześć osób, dlatego wolałem postawić na większą moc. Kupowałem taki piec rok temu, ale nie pamiętam dokładnie gdzie? Sprawdzę na paragonie to wtedy dam Wam znać.

Jajcar4

Posty: 2