DJ na wesele, proszę o pomoc

DJ na wesele, proszę o pomoc

Witam. Zastanawiam się nad tym, czym powinienem kierować się wybierając zespół na wesele? Liczę na Wasze porady.

alus

Posty: 6

 
Jestem usatysfakcjonowany z tego, który zespół na wesele wybraliśmy. Nie ma problemu, abym podał Wam na niego namiary, aczkolwiek wyłącznie w prywatnej wiadomości, gdyż nie chciałbym tutaj nikogo publicznie reklamować. Nie mam w tym absolutnie żadnego interesu.

alidomus

Posty: 6

 
W naszym wypadku DJ na wesele zainkasował kwotę zaledwie 2500 złotych. Uważam, że to bardzo rozsądne wynagrodzenie, ponieważ profesjonalny zespół potrafiłby kosztować dwu lub nawet trzykrotnie więcej. Przynajmniej tyle zapłacili za usługi pewnego zespołu moi znajomi, którzy niedawno brali ślub.

masazzer4

Posty: 19

 
Nie mam wątpliwości, że wynajem auta do ślubu ułatwi Wam ta strona internetowa: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. Korzystałem z niej w przeszłości i nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Rekomendowałem jej możliwości znajomym, więc postanowiłem się także podzielić z Wami swoimi spostrzeżeniami.

Facio

Posty: 12

 
Musicie zarezerwować co najmniej kilkaset zł, jeżeli przedmiot Waszego zainteresowania stanowi wynajem auta do ślubu. Wiadomo, że ostateczny koszt jest uzależniony przede wszystkim od modelu pojazdu. Niektóre potrafią być kilkukrotnie droższe.

Mimotek45

Posty: 16

 
Mam wrażenie, że coraz więcej osób decyduje się na to, aby zatrudnić DJ-a na wesele. Bardzo często jest on w stanie zagwarantować możliwie najlepszą zabawę. Jego repertuar jest zupełnie nieograniczony, natomiast oczekiwane przez niego wynagrodzenie potrafi być niższe niż w przypadku profesjonalnego zespołu muzycznego.

Programista

Posty: 12