Sklep wędkarski w Warszawie??

Sklep wędkarski w Warszawie??

Poszukuję sklepu wędkarskiego w Warszawie z markowym sprzętem elektronicznym. Z góry dziękuję za zainteresowanie. Chodzi mi o echosondy.

Gumis

Posty: 9

 
Najlepiej to odnaleźć sobie jeden zaufany sklep wędkarski i w nim się zaopatrywać.

Jak cię znają to i wiedzą co ci mogą zaproponować. Stały klient ma też zawsze jakiś rabacik, zniżki itp. Ja cenię sobie i chwalę http://e-garbus.pl. Można się tam dobrze zaopatrzyć na ten sezon.

Sami zresztą oceńcie.

RufleX

Posty: 25

 
Pomysł ekstra. W tamtym sezonie dzięki pomocy żony odkryłem w sobie pasję do wędki. Podsunęła mi świetny pomysł. Jeśli chodzi o sklep wędkarski, w sieci jest ich ogrom. Ja korzystam ze sprawdzonego miejsca w moim małym miasteczku.

Damiano

Posty: 34

 
Jeżeli chodzi o woblery to musisz wiedzieć, co pragniesz łowić i gdzie.

Wobki różnią się od siebie i nie ma szanse korzystania z jednego rodzaju i łowienia na nie wszystkich gatunków. Zdecydowanie robią furorę i są najlepszym rozwiązaniem na nasze wody.

1AdamoSk

Posty: 13

 
Być może jestem w stanie pomóc. Proszę pisać na pw odnośnie sprawdzonego sklepu wędkarskiego w Warszawie. Mieszkam w stolicy i jestem zapalonym wędkarzem.

Kremussi

Posty: 22

 
Spinning wcale nie jest taki łatwy, a jeśli mowa o woblerach to dzięki doświadczeniu z całą pewnością twierdzę, że są bezkonkurencyjne. Wolę jednak woblery ze sterem. Dzięki nim wyciągam z wody to, co chcę. Blachy i błyski? Odeszły w zapomnienie. Bynajmniej w moim ekwipunku.

Życzę powodzonka.

pawel253

Posty: 2