okna świdnica, szukam !

okna świdnica, szukam !

Czy opłaca się instalować rolety na zewnątrz? Nie za bardzo wiem coś o tym. Czy trzeba niszczyć elewacje? Zależałoby mi żeby jednak było to nieinwazyjne.

Dooog

Posty: 4

 
Według mnie trzeba znaleźć zloty środek, jeżeli wybiera się okna czy rolety. Cena winna być zrównoważona, czyli nie płacimy za dużo, niemniej jednak też nie wybieramy tego, co tanie. Nie jest tajemnicą, iż jeżeli okna są tanie to profil jest wykonany z kiepskich materiałów. Na jakieś systemy jak sześć komór to w ogóle nie ma, co tutaj liczyć. Dobrze dobrane okna to naprawdę niezmiernie duże oszczędności i trzeba o tym pamiętać.

Madzia

Posty: 8

 
Zamawiałem w tamtym roku okna ze Świdnicy. Jest tam firma, która działa od dwudziestu lat. Postaram się za jakiś czas przygotować namiary do nich.

FOTO-PHOTO

Posty: 10

 
Zakupiłem okna ze Świdnicy w firmie https://www.danzal.com/7-okna-pcv/ i jak na razie wszystko jest w porządku. Mają pięć, sześć, a nawet osiem komór, zatem każdy bez problemu coś dla siebie dopasuje.

figo

Posty: 7

 
Mam drewniane okna od lat i jak na razie dają radę. Pewnie zdecyduje się przy wymianie na plastikowe. Widziałem, iż ceny drewnianych są kosmiczne i wątpię żebym mógł sobie na nie pozwolić, zatem zostaje mi PCV.

ojojoj56

Posty: 7

 
Zawsze jest problem z oknami. Z jednej strony chciałoby się zaoszczędzić, ale z drugiej wiem, iż to nic nie da. Okna mają być ciepłe, bo przez nie ucieka niesłychanie dużo ciepła, co znaczy, iż musze na ogrzewanie wydawać jeszcze więcej. Tego nie chce, zatem wolę znaleźć okna w porządnej cenie i z niesłychanie dobrymi parametrami.

q-olek

Posty: 3

 
Mam rolety z Wrocławia i jestem zaspokojony. Sam tego nie montowałem. Przyjechała firma i nic nie zniszczyła. Dla mnie super. W domu jest o dużo cieplej zimą, a chłodniej latem. Do tego jest o dużo ciszej jak na zewnątrz mocno hałasują.

jajaek34

Posty: 6