Proszę o ofertę wycieczek rodzinnych all inclusive ?

Proszę o ofertę wycieczek rodzinnych all inclusive ?

Dzień dobry. Mam pytanie do osób, które wybierały się z jakimś organizatorem na wakacje rodzinne all inclusive. Jeśli wszystko było w porządku, chętnie skorzystamy. W planach mamy egzotyczne wakacje :)

mikuser

Posty: 9

 
Zawsze miałem obawy co do wycieczek all inclusive, ale stanowczo zmieniłem zdanie po ostatnim wyjeździe ze znajomymi. To dopiero można nazwać wakacje :D

iDoRy

Posty: 10

 
A orientujecie się dokładnie jaka jest różnica w cenie wakacji rodzinnych all inclusive w Tunezji od standardowej oferty? Wyliczenia nigdy nie były moją mocną stroną, ale myślę, że przy dwójce dzieci to taka oferta jest chyba korzystniejsza?

magic17

Posty: 26

 
Jeżeli planujecie spędzić wakacje all inclusive w Azji to polecam tego organizatora clubmed.pl. W naszym wypadku sprawdził się świetnie. Z tyloma atrakcjami jeszcze nigdy nie mieliśmy do czynienia.

Modniś

Posty: 7

 
Jak z dziećmi do egzotycznego kraju, to tylko wycieczki all inclusive. Na takich dbają nawet o specjalne menu dla maluchów, które z natury są wybredne i nie korzystają z lokalnej kuchni :) To poza tym o wiele bezpieczniejsze od stołowania się po restauracjach i pubach. No i zupełnie taniej wychodzi.

Wojciech24

Posty: 24

 
Tylko z pozoru wydaje się, że takie wakacje all inclusive są droższe. Obliczyłem się po ostatnich z całą rodzinką i taka oferta wyniosłaby nas zdecydowanie taniej. Teraz właśnie szukamy czegoś w Azji.

Hoteowo24h

Posty: 5

 
Przed nami podobny dylemat, ale jednak bezpieczeństwo i komfort non stop na pierwszym miejscu. Pewnie zdecydujemy się na wycieczki rodzinne all inclusive, ponieważ każde inne rozwiązanie przy dwóch smykach nie jest komfortowe :) Raczej musimy mieć wszystko na miejscu. Auta nie będzie, a wypożyczanie to kolejny niepotrzebny koszt.

Dzidzia

Posty: 10

 
Sami przekonaliśmy się, że to nie taka prosta sprawa wybrać się bez sprawdzonej oferty z dzieciakami na egzotyczne wakacje. Też uważam, że nie ma to jak wakacje rodzinne all inclusive, a już tym bardziej z jakąś opieką :)

propek1

Posty: 9

 
Nawet bez opieki i tak bym się na którąś z takich wycieczek all inclusive wybrała. Mam córkę 7 lat, więc zawsze znajdujemy sposób na nudę. W tamtym roku nie byliśmy nigdzie, więc czas na rewanż :)

magnifann56

Posty: 24

 
Nam obecnie marzy się egzotyka, dlatego też takie oferty robią na nas nadzwyczajne wrażenie. Pewnie też zdecydujemy się na wakacje rodzinne all inclusive, ponieważ to najwygodniejsza forma, jeśli jedzie się z dziećmi. Mamy w planach odszukanie jakiejś promocji :) Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Smerfik

Posty: 19